BYWAJ DZIEWCZE... - wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i żołnierskich z okazji 155. rocznicy Wybuchu Powstania Styczniowego,

Szydłowieckie Centrum Kultury - Zamek serdecznie zaprasza na koncert BYWAJ DZIEWCZE... - wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i żołnierskich z okazji 155. rocznicy Wybuchu Powstania Styczniowego, który odbędzie się 21.01.2018 r., o  godzinie 17:00 w sali kominkowej Szydłowieckiego Zamku.

W tegorocznym koncercie w role przewodników wcielą się duety rodzinne. Wystąpią: Agnieszka i Krzysztof Banaszczyk, Karolina i Alicja Berus, Karolina i Paulina Buczek, Barbara i Zuzanna Gadowskie, Agnieszka i Inga Klepaczewskie, Magdalena i Zofia Nowackie, Michał i Jakub Rosa oraz Waldemar i Tymon Sobutka. Opracowanie muzyczne i akompaniament Danuta Klepaczewska.

 

al.

Opublikowano: 17 stycznia 2018 07:46

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 499

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.