Wigilia w Klubie Seniora

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a szydłowiecki Zamek już opanowała świąteczna gorączka. We wtorek 12.12.2017 r. w Szydłowieckim Centrum Kultury – Zamek na uroczystej Wigilii spotkali się członkowie  Klub Seniora, który działa już w Szydłowcu od ponad 50 lat.

Seniorzy w ten wyjątkowy dzień mieli przyjemność gościć m. in.  Starostę  Szydłowieckiego Włodzimierza Górlickiego, Burmistrza Szydłowca Artura Ludwa, Przewodniczącą Rady Powiatu Anitę Gołosz,  Przewodniczącego Rady Miejskiej Marka Artura Koniarczyka, oraz Wikariusza z Parafii św. Zygmunta w Szydłowcu księdza Pawła Górowskiego.

Podczas spotkania wszyscy złożyli sobie moc serdecznych życzeń oraz połamali się opłatkiem. Panie z Klubu Seniora specjalnie na tę uroczystość przygotował tradycyjne wigilijne potrawy były własnoręcznie lepione  pierogi z grzybami, kapusta z grochem , śledzie i oczywiście puchate  racuchy Pani Heleny.

Spotkanie opłatkowe upłynęło w świątecznej atmosferze przy dźwiękach wspólnie śpiewanych kolęd.

 

Zdj. Wiesław Wismont, Tekst – Żaneta Sasin


al.

Opublikowano: 17 grudnia 2017 19:50

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 607

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.