Zaproszenie do udziału w debacie

Komendant Powiatowy Policji w Szydłowcu mł. insp. Jacek Różański serdecznie zaprasza na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu na terenie powiatu szydłowieckiego. Debata odbędzie się 7 listopada br. o godzinie 12:00 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu ul. Wschodnia 57 (aula).

Jedną z metod zwiększenia bezpieczeństwa są debaty społeczne, które oparte są na budowaniu atmosfery zaufania i zrozumienia z mieszkańcami.

Dlatego już 7 listopada bieżącego roku o godzinie 12:00 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II  w Szydłowcu ul. Wschodnia 57 (aula), odbędzie się  kolejna debata społeczna związana z poprawą bezpieczeństwa w różnych jego obszarach pt.

,,POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE – MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW”.

W trakcie spotkania z ,,naszymi” mieszkańcami  omówione zostaną również takie zagadnienia jak  :

- Bezpieczeństwo mieszkańców na terenie powiatu szydłowieckiego

- „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”

- Aplikacja „Moja Komenda”

- Program „Dzielnicowy bliżej nas”

Debata będzie miała charakter otwarty, każda osoba będzie mogła zadać pytanie przedstawicielom z różnych instytucji. Poruszone zostaną tematy dla Państwa najważniejsze.


al.

Opublikowano: 03 listopada 2017 10:52

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 444

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.