Jesienny wyścig „O konar Dębu Czwartaka”

 

Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko zaprasza do udziału w jesiennym etapie wyścigu kolarskiego „O konar Dębu Czwartaka”, który odbędzie się w niedzielę 17 września 2017 roku.

Tym razem rywalizacja przebiegać będzie zapowiadaną nową trasą rozpoczynającą się i kończącą w miejscowości Łaziska (Gmina Orońsko). Kolarze przejadą przez atrakcyjne krajobrazowo tereny, o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu, przez miejscowości Zaborowie, Wysoka, Świniów, Ciepła. Zostanie przeprowadzona klasyfikacja medalowa w trzech kategoriach wiekowych oraz kategorii Open-Orońsko. W zależności od kategorii wiekowej organizatorzy przygotowali różne dystanse wyścigu. Przykładowo, młodzież do lat 15 będzie się ścigać na dystansie 17,7 km. Natomiast dorośli uczestnicy, tj. powyżej 18 lat, pokonają dystans: 53,1 km – mężczyźni oraz 35,4 km – kobiety. Wzorem etapu wiosennego pomiary czasu będą prowadzone elektronicznie. W związku z tym można rejestrować się on‑line na stronie www.pomiaryczasu.pl, lub poprzez przesłanie karty zgłoszeniowej na adres e-mail: stowarzyszenie.oronsko@gmail.com.

 

 

mapa.jpg

 

 

Szczegółowe informacje, w tym o sposobie rejestracji uczestników, godzinie startu i wszystkich kategoriach klasyfikacji medalowej można znaleźć na stronie www.Oronsko.org

 

al.

Opublikowano: 28 sierpnia 2017 15:59

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 473

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.