Orszakiem Królewskim po Ziemi Koneckiej - RAJD ROWEROWY


W sobotę 15 lipca zapraszamy na I Rajd Rowerowy towarzyszący XVIII edycji „Kuźnic Koneckich”.

Tegoroczne wydarzenie przypada dokładnie w 230 rocznicę wizyty króla Stanisława Augusta Poniatowskiego na Konecczyźnie. Według zapisków historycznych, Król zawitał do Adamowa (gm. Smyków), Radoszyc i Jacentowa. I tą właśnie trasą przejadą cykliści oraz ci, którzy wolą przemierzyć ten szlak autokarami.

Rajd Rowerowy jest imprezą ogólnodostępną o charakterze turystyczno-promocyjnym. Uczestnikiem rajdu może być każda osoba pełnoletnia oraz dzieci i młodzież szkolna pod warunkiem sprawowania nad nią opieki przez rodzica, opiekuna prawnego lub nauczyciela.

Zachęcamy również do skorzystania w zorganizowanym i bezpłatnym dla uczestników wyprawy transporcie na trasie tego wyjątkowego wydarzenia. Zarówno przejazd jak i całe wydarzenie jest ubezpieczone. Zgłaszając grupę dzieci należy pamiętać o przepisach dotyczących organizacji i sprawowania opieki nad nimi (ważne: liczba opiekunów na grupę osób).


Szczegółowe informacje w Wydziale Promocji i Kultury Starostwa Powiatowego w Końskich, tel.: 41/260 48 18 oraz 41/260 47 16.

Regulamin rajdu oraz mapa przejazdu i karta zgłoszeniowa do pobrania w załącznikach.

Regulamin

Mapa przejazdu

Zgłoszenie

 

kuznice_koneckie_2017_1.jpg

 

ziemia_odrwazow_2.jpg

 

al.

Opublikowano: 14 lipca 2017 11:54

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 343

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.