Stypendia dla bibliotekarek.

grafika fundacji

Ruszyła 6. edycja konkursu im. Olgi Rok - zgłoszenia do 10 lipca!

Do konkursu zaproszone są wszystkie bibliotekarki pracujące w bibliotekach publicznych w całej Polsce.

Kto jest poszukiwany?

Bibliotekarki, których pomysły i działania wykraczają poza tradycyjną rolę biblioteki, a często również jej ściany. Poszukiwane są kobiety, które są aktywne w swoich społecznościach lokalnych i mogą być inspiracją dla innych – bibliotekarek i nie tylko. Bibliotekarki z bibliotek publicznych na wsi i w mieście, dużych i małych, niezależnie od stażu pracy.

Jak się zgłaszać?

Na stronie http://projektbabcia.pl/ znajdziecie wniosek, który należy wypełnić i przesłać na adres stypendiumolgirok@filantropia.org.pl do 10 lipca 2017 roku. Do wniosku można dołączyć np. zdjęcia ilustrujące Waszą pracę, listy polecające, wycinki prasowe, itp (max. 5 plików, łącznie max. 5 MB).

Dlaczego warto?

Do wygrania są 2 stypendia w wysokości 5000 PLN (w dwóch kategoriach: biblioteki do 2 osób i większe). Przyznane zostaną również wyróżnienia (maksymalnie 4). Nagrody wręczymy w trakcie Kongresu Bibliotek jesienią 2017 roku. Ale nie tylko dla nagród warto, chcemy też poznać Wasze historie!

Więcej informacji i formularz wniosku znajduje się na stronie http://projektbabcia.pl/

PR.

Opublikowano: 09 maja 2017 13:30

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 426

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-web.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.