"Jesteśmy, czyli osoby z niepełnosprawnością w przestrzeni publicznej"


Fundacja Osiem Marzeń, która prowadzi Warsztat Terapii Zajęciowej w Mirówku rozpoczęła projekt: "Jesteśmy, czyli osoby z niepełnosprawnością w przestrzeni publicznej".

Celem projektu jest to, by ludzie zauważyli, docenili i nie bali się osób z niepełnosprawnością. Fundacja chce zwrócić uwagę na to, że świat jest dla wszystkich, a osoby z niepełnosprawnością są jego piękną, kolorową częścią. To różnorodność daje nam siłę... Projekt zakończy się wystawą zdjęć prezentujących osoby z niepełnosprawnością w miejscach oczywistych dla ludzi zdrowych, a nieoczywistych dla osób z niepełnosprawnością. 

Czym dla Marty, kobiety z niepełnosprawnością jest udział w zajęciach w Klubie Fitness widać na zdjęciu... nie trzeba nic więcej dodawać. 

To jedno z wielu zdjęć. Wkrótce kolejne, a już dziś  Fundacja Osiem Marzeń i WTZ w Mirówku zapraszają na wystawę fotografii, która odbędzie się w drugiej połowie roku.


al.

Opublikowano: 18 kwietnia 2017 11:50

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 808

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.