30.07.2012

Wystartowała Liga Piątek Piłkarskich 2012 

W niedzielę 29 lipca 2012r. na boisku wielofunkcyjnym Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu rozpoczęły się rozgrywki Ligi Piątek Piłkarskich 2012 organizowane przez Powiat Szydłowiecki.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Przewodniczący Rady Powiatu Marek Sokołowski, Wiceprzewodniczący Jan Gula, Radny Powiatu Artur Ludew, przy udziale Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza - Karola Kopyckiego oraz pracowników Wydziału Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Szydłowcu.
Nad sprawnym przebiegiem rozgrywek czuwał Andrzej Koniarczyk - Powiatowy Koordynator ds. Sportu i Kultury Fizycznej, sędziowie Łukasz Gnat i Sylwester Jaworski.

Do udziału w zawodach zgłosiło się 8 drużyn z terenu Powiatu Szydłowieckiego:
1. MŁODZI GNIEWNI
2. BUDKI TEAM
3. TOOLMEX TRUCK
4. HISZPANY
5. HUBA BUBA
6. BRUTUS
7. OLIMP
8. TEGOLETO

 

Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na kolejne rozgrywki Ligi Piątek Piłkarskich w dniach:

-  5 sierpnia
- 12 sierpnia
- 19 sierpnia
W ostatnim dniu rozgrywek odbędzie się też piknik rodzinny, na który zaproszeni są wszyscy mieszkańcy powiatu szydłowieckiego. Przewidziane są konkursy z nagrodami, a dla najmłodszych zabawy prowadzone przez doświadczonych animatorów oraz kolorowe „dmuchańce”.
 

06.08.2012

Liga Piątek Piłkarskich, wyniki po drugim dniu rozgrywek 

W niedzielę 5 sierpnia odbyła się druga kolejka rozgrywek Ligii Piątek Piłkarskich 2012. Organizatorem jest Powiat Szydłowiecki.

 
 Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na kolejne rozgrywki Ligi Piątek Piłkarskich w dniach:
- 12 sierpnia
- 19 sierpnia
W ostatnim dniu rozgrywek odbędzie się też piknik rodzinny, na który zaproszeni są wszyscy mieszkańcy powiatu szydłowieckiego. Przewidziane są konkursy z nagrodami, a dla najmłodszych zabawy prowadzone przez doświadczonych animatorów oraz kolorowe „dmuchańce”.


10.08.2012

PIKNIK RODZINNY podczas zakończenia Ligi Piątek Piłkarskich
Plakat Zakończenie Rozgrywek Ligi Piątek Piłkarskich 2012 [600x848]


13.08.2012

Liga Piątek Piłkarskich po trzecim dniu rozgrywek22.08.2012

"Młodzi Gniewni" zwycięzcami Ligi Piątek Piłkarskich 

Przez cztery niedziele, poczynając od 29 lipca, osiem drużyn zmagało się w rozgrywkach drugiej edycji Ligi Piątek Piłkarskich 2012 zorganizowanej przez Powiat Szydłowiecki.

 

Najlepszy zespół rozgrywek to "Młodzi Gniewni", którzy w składzie: Patryk Czarnota, Tomasz Wesołowski, Dawid Biela, Jakub Indyka, Łukasz Stajniak, Michał Podkowa, Aleksander Szyszka, Emil Zajac i  Piotr Malicki - konsekwentnie pracowali na swój sukces już od pierwszej kolejki zmagań sportowych. "Hiszpany" i"Olimp" to dwie kolejne drużyny , które stanęły na podium.

Ceremonii podsumowującej Ligę Piątek Piłkarskich dokonał radny Rady Powiatu w Szydłowcu Artur Ludew - znany w środowisku aktywny działacz sportowy, czynny piłkarz, trener,  inicjator i pomysłodawca organizacji Ligi Piątek Piłkarskich oraz innych przedsięwzięć służących propagowaniu aktywnego wypoczynku i kultury fizycznej wśród młodzieży.

Radny Artur Ludew podziękował uczestnikom za udział w rozgrywkach, a najlepszym drużynom i zawodnikom pogratulował osiągniętych sukcesów oraz wręczył cennePuchary Starosty i atrakcyjne nagrody, których fundatorem był Powiat Szydłowiecki.

Nagrody indywidualne za swoje piłkarskie osiągnięcia otrzymali: Dawid Biela ("Młodzi Gniewni"), Jakub Wikło ("Hiszpany") oraz Michał Podkowa ("Młodzi Gniewni"). Nagrodę fair play przyznano drużynie „Budki-Team”.

 

 PIKNIK RODZINNY

W dniu zakończenia rozgrywek, 19 sierpnia 2012 r. Powiat Szydłowiecki przygotował Piknik Rodzinny. Nad wielofunkcyjnym boiskiem przy ZS im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu w słoneczne niedzielne popołudnie unosiły się kolorowe bańki mydlane. Dzieci mogły skorzystać z "dmuchańców" czyli pompowanych zjeżdżalni,  wcielić się w zawodników sumo. Były zabawy prowadzone przez animatorów, wyścigi w workach, chodzenie na szczudłach, budowle z klocków, a także konkursy z nagrodami dla najmłodszych - w tym wiedzy  o Powiecie Szydłowieckim. Dzieci rysowały zabytki Powiatu i miejsca gdzie można spędzić czas wolny. Z kolorowych prac powstała wystawa.

Familijny charakter imprezy promował m.in. aktywność ruchową na świeżym powietrzu.  Podobnie, jak skierowany do dzieci, młodzieży i dorosłych wakacyjny program Powiatu Szydłowieckiego "Otwarte Boisko".

Gratulujemy wszystkim zawodnikom! Dziękujemy kibicom za żywe zainteresowanie rozgrywkami Ligi i zapraszamy na III edycję Ligi Piątek Piłkarskich w przyszłym roku! Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.