Restauracja "Piwnica Szydłowiecka"Zdjęcie przedstawiające wnętrze restauracji Piwnica Szydłowiecka [200x133]

adres: Pl. Rynek Wielki 1 (podziemia Ratusza Miejskiego), 26-500 Szydłowiec
tel.: 48 617-02-24
godziny otwarcia lokalu: 9:00 - 23:00
ilość miejsc dla konsumentów: 90,

 

opis: Restauracja oferuje bogate menu, w którym odnajdziecie Państwo zarówno potrawy staropolskie jak i potrawy z rożnych stron świata. Lokal zapewnia organizację i obsługę przyjęć okolicznościowych oraz firmowych takich jak: wesela, komunie, chrzciny, bankiety, itp.

Restauracja oferuje również możliwość wcześniejszego sporządzenia indywidualnego menu dla wycieczek zorganizowanych jak i wieloosobowych grup. W sezonie letnim czynny jest ogródek.

Więcej informacji na: www.hotelolenka.com.pl

 


Restauracja, Hotel OleńkaLogo Hotel Oleńka [197x125]

adres: Barak 1A, 26-500 Szydłowiec
tel.: 48 617-49-59
fax: 48 617-49-60
e-mail: hotel_olenka@wp.pl
lokalizacja: przy trasie Kraków - Warszawa, 
3 km przed Szydłowcem
ilość miejsc dla konsumentów: 300,
baza noclegowa: 70 pokoi 1-, 2-, 3-, 4- osobowych, apartamenty, dwie sale konferencyjne (jedna na 80, druga na 150 osób)

opis: Restauracja oferuje bogate menu, w którym odnajdziecie Państwu przysmaki tradycyjnej kuchni polskiej jak i potrawy śródziemnomorskie. Organizacja i obsługa przyjęć okolicznościowych oraz firmowych takich jak: wesela, komunie, chrzciny, bankiety, konferencje, imprezy integracyjne itp. Możliwość wcześniejszego sporządzenia indywidualnego menu dla wycieczek zorganizowanych i grup wieloosobowych.

Nasza restauracja oferuje również usługi cateringowe. W lesie za hotelem znajduje się Bacówka, w której istnieje możliwość organizowania przyjęć dla 150 osób.

Do atrakcji naszego hotelu należą m.in. nowoczesny basen z zajęciami aqua fitness i masażem oraz przestronna sauna i jacuzzi. Atrakcją są również znajdujące się przy hotelu wojlery z egzotycznym ptactwem oraz jeziorko z bogatą fauną wodną.

Więcej informacji na: www.hotelolenka.com.pl

 

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa strony internetowej Powiatu Szydłowieckiego dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.